Digitaalselt Nutika Hoone lahendus PADS4

MIS ON PADS4?

-Kohandatav sisuhaldusplatvorm infoekraanidele!

PADS4 pakub Teie organisatsioonile kõige uuenduslikumat sisuhaldusplatvormi.

 

 

 

Infotahvlite sisu ja kujundust saab ise luua, ajastada, seadistada ning hallata ja analüüsida ka sisuhaldussüsteemi sidevõrku. 

  • Out-of-the-box süsteem ehk sisuhaldusplatvorm on koheseks kasutamiseks valmis. Murevabalt on loodav ka digitaalne kommunikatsioonivõrk. 

  • Andmeid saab reaalajas vaadata ja seadistada täiusliku visuaalse info edastamiseks.

MIDA PADS4 LAHENDUSENA SISALDAB?

Kujundus

Teil on võimalus luua andmete- ja situatsioonipõhiselt kohandatavaid nutikaid kujundusi, hoides kokku teie väärtuslikku aega.

 

Sisu kuvamine

Sisu on sujuvalt taasesitatav. Siinkohal pole vahet, kas sisu edastatakse seadmest, mis on ekraani taha ühendatud või tuleb see otse ekraanilt.

 

Ajastamine

Teie kätes on ekraani ajakavakalendirite täielik haldus. Määrake eelistusi, mõõtke saadud tulemusi ja lisage uusi kujundusi kõigest sekunditega.

 

Süsteemihaldus

Pakume ka PADS4 süsteemi haldust. Selle alla käib süsteemi töö jälgimine, tõrgete edastamine ja nende kordategemine nii kiirelt, et keegi ei jõua isegi midagi tähele panna.

Sisu haldamine

Keskhaldussüsteemi abiga on teil võimalik infoekraani sisu kiirelt ja lihtsalt vahetada. Asi, millega saab hakkama igaüks. Ajastage ja edastage sisu korraga üle terve infolevila.

Mängijate haldus

Sisumängijaid (ekraanides või nendega ühendatud seadmetes olevad sisu mängijad) on samuti võimalik hallata. Ekraanil kuvatavat ja mängitavat sisu saab reaalajas vaadelda.

Sisuedastus

Võrgu optimeerimine ja sisu automaatne sünkroniseerimine valitud sisumängijate vahel. Sisu taasesitus ekraanidel toimub ka juhul, kui sisumängija on ühenduse süsteemiga kaotanud.

Mängijate haldus

Rollipõhiste keskkondade loomine. Annab kasutajatele õiguse hallata sellist sisu, ekraane ja funktsioone, mis on nende tegevusega seotud.

UNIKAALSED FUNKTSIOONID

Andmete muutuja /viewer variables

  • Funktsioon, mis võimaldab esitleda ka sellist infot, mis sisaldab reaalajas muutuvaid andmeid.
  • Te saate luua mitme ruumi või ala peale samasuguse esitluse, milles vahetub vaid kajastuv spetsiifiline teave (nt koosolekuruumi number, külalise nimi, aadress, lahtiolekuajad jmt).
  • Selline lahendus võimaldab Teil üheaegselt hallata arvukate muutujatega infoesitlusi ja säästa oma aega ning vaeva. 

ANDMEHOIDLA / DATA VAULTS

  • Te saate luua, hallata ja kaitsta oma andmeid ühest kesksest kohast PADS4-võrgus.

 

  • Sel ajal, kui edastate oma PADS4 esitlusi ekraanidele, on teie andmed turvatud. 

 

  • Andmed on turvatud krüpteeritult ja kõrgtasemeliselt PADS4 andmehoidlates.

PRO-SOLVE ON PADS4 AMETLIK EDASIMÜÜJA EESTIS!