TARK KODU Legrand MyHome

Uus ja mugav elu tänu imelihtsale hooneautomaatika süsteemile MyHOME.

 

MyHOME pakub lihtsaid lahendusi läbi laia seadmete valiku, mis tagab ohutu, mugava ja energiasäästliku süsteemi iga kodu ning büroohoone heaks. MyHOME’i erinevad rakendused vastavad madala energiatarbimise nõuetele, kuid on võimelised looma ka kõrgeima energiatõhususega hoonete nõuetele vastavaid süsteeme. 

MyHOME võimaldab lihtsalt ja kasutajasõbralikult kasutada hoonetes selliseid isikupärastatud funktsioone, mida on traditsioonilise elektrisüsteemiga raske saavutada. 

Pealegi annab selle paigaldamise modulaarsus ja erinevate seadmete funktsionaalne integreerimine vabaduse valida, milliseid rakendusi kohe paigaldada ja milliseid integreerida tulevikus ilma suuremate struktuuritöödeta ja mõistliku eelarve piirides.

 


Targa Kodu Funktsioonid.


-Tutvuge kõigi funktsioonidega, mida Legrand'i integreeritud lahendused pakuvad!

Meelelahutus, muusika on kõikjal, multiroom helilahenduse integartsioon

Täiustatud ja stiilsed helitooted, mis on spetsiaalselt kohandatud iga kliendi individuaalsete vajaduste rahuldamiseks.
Meie helitooted ja – lahendused muudavad teie elustiili teie armastatud muusikaga.
Iga projekti jaoks kohandatud helilahendused on saadaval arvutite, voogedastusteenuste, mobiilsideseadmete abil ning neid saab tarnida kõikidesse ja kõikidesse ruumidesse, kus on suurepärane helikvaliteet.

Kerige läbi kogu muusikakogu. Saate Equinoxi puuteekraanide või mobiilirakenduste kaudu vaadata laulu -, esitaja – ja albumiteavet. Tänu rohkematele allikatele, tsoonidele, võimsusele, juhtimisele ja funktsioonidele lihtsustab MyHome’i mitmetoaline helisüsteem teie muusika nautimist.
Mitmetoaline helisüsteem pakub täiustatud ja stiilseid funktsioone, mis muudavad muusikalise elamuse nautimise veelgi lihtsamaks. Alates 8500-DA-II võimendist ja Nuvo 4300 Playeri seeria võimenditest/mängijatest kuni klahvide, puuteekraanide ja rakenduste Equinoxi pereni võib see süsteem täiustada iga ruumi. Teie elu -, töö – või mänguruum on varustatud lõputu valikuga teie lemmikmuusikast. Equinoxi kaudu saate hallata ja esitada mis tahes allika/tsooni kombinatsiooni.
Mitmetoalise helisüsteemi saab hõlpsalt juhtida Vantage-klahvide, puuteekraanide või rakenduste kaudu; igaüks annab süsteemi omanikule kiire ja intuitiivse juurdepääsu.

Olgu selleks “vana hea” muusikapala või mõni uusim raadiohitt, on teil võimalik täita oma kodu täpselt sellise muusikaga, nagu teile meeldib. 

 

Valides SONOS auhinnatud kõlarite ja Player’ite süsteemide sortimendist endale sobivaimad, saate luua suurepärase helikogemuse igasse ruumi.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.